Як отримати відомості про відкриті виконавчі провадження

В цій публікації буде розказано, як отримати відомості про наявні виконавчі провадження.

 

Почнемо з того що таке виконавче провадження. Виконавче провадження це завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі – рішення) – сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.

 

Почнемо

1. Йдемо за адресою asvpweb.minjust.gov.ua

Після переходу за вказаною адресою, автоматично відриється сторінка з форма пошуку за даними Автоматизованої системи виконавчого провадження (далі – АСВП).

Шукати можна як за даними боржника так і за даними стягувача, відносно юридичних та фізичних осіб.

Для прикладу будемо отримувати інформацію про відкриті виконавчі провадження відносно Міністерства Юстиції України (Ідентифікаційний код юридичної особи – 00015622)

2. В полі “Тип боржника” обираємо “Юридична особа”, вписуємо ЄДРПОУ код у відповідне поле і натискаємо “Шукати”. Також можна шукати за назвою юридичної особи, однак варто пам’ятати, що може бути декілька юридичних осіб з схожою назвою, а тому краще шукати за кодом ЄДРПОУ.

І тут ми отримуємо відповідь про те, що знайдено забагато записів, та прохання уточнити умови пошуку. При уточнені нажаль ситуація не змінюється…

Тому будемо шукати інформацію по відкритих виконавчих провадженнях відносно Управління справами Апарату Верховної Ради України (Ідентифікаційний код юридичної особи – 20064120)

 

За кодом Управління справами Апарату Верховної Ради України інформація надається.

 

Давайте тепер поглянемо що ми отримали.

В полі “№ АСВП” відображається номер виконавчого провадження

В поле “Орган ДВС / приватний виконавець” – Назва органу державної виконавчої служби чи найменування приватного виконавця якими проводиться стягнення

В полі “Дата відкриття” відповідно дата коли було відкрито провадження

В полі “Стан ВП” – стан виконавчого провадження. У нашому випадку завершено.

В полі “Боржник” – назва боржника за виконавчим провадженням. У нашому випадку Державний орган з назвою Апарат Верховної ради України.

В полі “Стягувач” – назва того на чию користь проводиться стягнення. У нашому випадку двічі фізична особа.

 

Аналогічним чином здійснюється пошук інформації по відкритих виконавчих провадженнях відносно фізичної особи – боржника. Для пошуку потрібно перейти за адресою asvpweb.minjust.gov.ua та обрати

Для коректного та більш точного пошуку потрібно вказувати якомога більше відомостей.

 

Пошук інформації за стягувачем

 

Знову ж таки, спробуємо шукати відомості про Управління справами Апарату Верховної Ради України (Ідентифікаційний код юридичної особи – 20064120). Але тепер шукаємо відомості де Апарат ВР України є стягувачем.

1. Йдемо за адресою asvpweb.minjust.gov.ua, обираємо Тип стягувача – Юридична особа і вписуємо код стягувача. Зверніть увагу, що пошук інформації за боржником розташовано ліворуч на сайті, а за стягувачем праворуч.

Після натискання на кнопку “Шукати” ми отримуємо аналогічну інформацію що і при пошуку за даними боржника.

 

Пошук учасника виконавчого провадження

 

Окрім можливості пошуку за відкритими даними на сайті АСВП реалізовано можливість отримання сторонами виконавчого провадження (далі – ВП) інформації про ВП, якими вони є.

Для отримання стороною ВП інформації про ВП потрібно:

1. Перейти за адресою asvpweb.minjust.gov.ua та обрати вкладку “Доступ сторін до виконавчого провадження”

2. Вказати реєстраційний номер виконавчого провадження в автоматизованій системі виконавчих проваджень “Реєстраційний номер ВП в АСВП” і “Ідентифікатор доступу”.

Реєстраційний номер ВП в АСВП і Ідентифікатор доступу міститься у верхній частині документів виконавчого провадження, які надсилаються (вручаються) стороні виконавчого провадження.

Для прикладу візьмемо постанову про відкриття виконавчого провадження з форуму “Дорожный контроль

Після зазначення даних з постанови та натискання кнопки “Шукати” ми отримаємо наступні відомості

Окрім описаних вище відомостей ми отримали дані про виконавця, який веде виконавче провадження та про постанови винесені виконавцем.

У випадку прикладу є постанова про відкриття виконавчого провадження та постанова про закінчення. Перша постанова є звичайним документом при відкритті ВП, а от друга постанова, про закінчення – доволі неоднозначний документ.

Навіщо нам відомості про виконавця? Для з’ясування стану виконавчого провадження та, за бажанням, оскарження його дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Це також цікаво